Astronergy Solar

Astronergy to znany na całym świecie producent modułów słonecznych wykorzystujących najnowocześniejsze systemy produkcyjne.

Producent ASTRONERGY SOLAR

Jego siedziba mieści się we Frankfurcie nad Odrą, łączy doświadczenie, wiedzę i umiejętności z Niemiec i Chin. W całej Europie nasi klienci korzystają z wyjątkowej jakości wykonanej w Niemczech po atrakcyjnych cenach. Czas dostawy jest krótki, odległość dostawy jest krótka, roszczenia gwarancyjne są rozpatrywane w Niemczech, a serwis i doradztwo są świadczone na miejscu.
CHINT, spółka matka Astronergy i jej największy udziałowiec, jest jedną z wiodących firm na świecie specjalizujących się w technologiach niskiego napięcia, przesyle energii i sieciach energetycznych. CHINT zaopatruje klientów w ponad 90 krajach i jest jedną z największych firm technologicznych w Chinach.
Od momentu założenia w 1984 roku firma znana jest milionom klientów jako dostawca niezawodnych, dojrzałych rozwiązań. Klienci na całym świecie korzystają z doskonałej obsługi klienta CHINT, która ma ponad 25-letnie doświadczenie. Grupa CHINT składa się z ośmiu spółek zależnych, ponad 2000 centrów dystrybucyjnych i ponad 40 biur na całym świecie.

Zalety
  • Wykorzystane czarne ogniwa PERC od dwóch producentów z grona firm zaliczanych do grupy Tier-1 również moduły w wersji “black mono”.
  • Na wszystkie moduły Astroenergy ma oferować 12-letnią gwarancję produktową i 25-letnią gwarancję mocy.
  • Ciągła pełna kontrola procesu i częste kontrole na miejscu z wykorzystaniem ważnych procedur testowania oznaczają, że nasi klienci zawsze mogą być pewni wyjątkowo wysokich standardów jakości.
  • Stosujemy bardzo rygorystyczne normy do starannej kontroli jakości wszystkich naszych komponentów oraz do pomiarów mocy przeprowadzanych na naszych gotowych modułach. Nasze wewnętrzne laboratoria badawcze, które obejmują dwie stacje do testowania komórek dostarczane od naszych dostawców, stanowią solidną podstawę do produkcji modułów najwyższej jakości. Nasza stopa reklamacji klientów, oparta na wszystkich jednostkach produkowanych w naszej fabryce, wynosi obecnie tylko 0,0045%.

Do ceny należy doliczyć koszty pakowania i wysyłki, ustalane indywidualnie w zależności od wielkości zamówienia.

Przy zamówieniach 200 kW zapytaj o cenę!

Kontakt

+48 61 814 65 57

ALTER ENERGIA Sp. z o.o.
ul. Pocztowa 13
62-080 Tarnowo Podgórne

Zbigniew Wasielewski
Pełnomocnik Zarządu ds.OZE
Prezes Zarządu
Alter Energia Sp. z o.o.

Tel:  61 8 146 557  w.23
Tel. kom. + 48 606 370 799
Email: oze@altersa.pl

Formularz kontaktowy

Zgoda

Zgoda

Zgoda