DELTA

Delta – Producent z globalnym zapleczem badawczo – rozwojowym. Produkty, które w znacznym stopniu przyczyniają się do zrównoważonego rozwoju ludzkości.

Producent DELTA

Delta została założona w 1971 roku. Obecnie jest globalnym dostawcą rozwiązań w zakresie zarządzania zasilaniem i ciepłem. Co jest misją przedsiębiorstwa? – „Zapewnienie innowacyjnych, czystych i energooszczędnych rozwiązań na lepsze jutro”, które koncentruje się na kluczowych kwestiach środowiskowych, takich jak globalna zmiana klimatu. Dlatego jako dostawca energooszczędnych rozwiązań posiada kluczowe kompetencje w energoelektronice i automatyzacji. Stąd ich kategorie biznesowe Delta obejmują Power Electronics, Automation i Infrastructure.
Tak więc, Delta oferuje jedne z najbardziej energooszczędnych produktów energetycznych w branży. W ofercie m.in. przełączanie zasilaczy z wydajnością ponad 90%, moc telekomunikacyjną do 98% i inwertery fotowoltaiczne o sprawności aż do 98,8%.  Te produktu czynią z nich wiodącej lidera w branży. Siedziba główna mieści się na Tajwanie, gdzie regularnie inwestują 6% do 7%  rocznych przychodów ze sprzedaży w prace badawczo-rozwojowe. W konsekwencji Delta posiada globalne zaplecze badawczo-rozwojowe w Chinach, Europie, Japonii, Singapurze i USA.

Inwertery i akcesoria

Kontakt

+48 61 814 65 57

ALTER ENERGIA Sp. z o.o.
ul. Pocztowa 13
62-080 Tarnowo Podgórne

Zbigniew Wasielewski
Pełnomocnik Zarządu ds.OZE
Prezes Zarządu
Alter Energia Sp. z o.o.

Tel:  61 8 146 557  w.23
Tel. kom. + 48 606 370 799
Email: oze@altersa.pl

Formularz kontaktowy

Zgoda

Zgoda

Zgoda