Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów modułów fotowoltaicznych w Polsce.  W naszej ofercie ponad 30 producentów modułów fotowoltaicznych. Moduły fotowoltaiczne, często nazywane panelami słonecznymi, przekształcają energię świetlną w bezpośredni prąd elektryczny (DC). Jako urządzenia półprzewodnikowe, moduły słoneczne nie mają ruchomych części i są wyjątkowo niezawodne i trwałe w porównaniu z jakąkolwiek inną technologią generatora. Oferujemy wybór wysokiej jakości modułów krystalicznych z różnorodnymi funkcjami i cenami, które pasują praktycznie do każdego projektu.

Moduły fotowoltaiczne cena 

Alter Energia to firma dystrybucyjna, która dostarcza hurtowe produkty solarne licencjonowanym instalatorom i sprzedawcom energii słonecznej. Alter Energia nie sprzedaje bezpośrednio indywidualnym konsumentom lub właścicielom domów, ale chętnie udziela skierowań do naszych partnerów. Kliknij ten link, jeśli jesteś zainteresowany skierowaniem do jednego z naszych partnerów w Twojej okolicy.

Hurtowy cennik modułów fotowoltaicznych

9

Moduły fotowoltaiczne jak działają?

Promieniowane słoneczne jest niewyczerpanym źródłem energii w skali naszej cywilizacji. Wszystkie nośniki energii występujące na Ziemi z wyjątkiem energii paliw rozszczepialnych i wnętrza Ziemi powstały w wyniku działania promieniowania słonecznego. Moduły fotowoltaicznie, a w szczególności ich technologia polega na wykorzystaniu promieni słonecznych i konwersji ich w energię elektryczną.

Kontakt

+48 61 814 65 57

ALTER ENERGIA Sp. z o.o.
ul. Zbigniewa Romaszewskiego 16
62-080 Tarnowo Podgórne

Zbigniew Wasielewski
Pełnomocnik Zarządu ds.OZE
Prezes Zarządu
Alter Energia Sp. z o.o.

Tel:  61 8 146 557  w.23
Tel. kom. + 48 606 370 799
Email: oze@altersa.pl

Formularz kontaktowy

Zgoda

Zgoda

Zgoda