Dystrybutor modułów fotowoltaicznych to duże wyzwanie.  Z dużą starannościa i uwagą wybieramy producentów modułów PV. Stawiamy na jakość i technologie. W naszej ofercie ponad 30 producentów modułów fotowoltaicznych. Moduły fotowoltaiczne, często nazywane panelami słonecznymi, przekształcają energię świetlną w bezpośredni prąd elektryczny (DC). Jako urządzenia półprzewodnikowe, moduły słoneczne nie mają ruchomych części i są wyjątkowo niezawodne i trwałe w porównaniu z jakąkolwiek inną technologią generatora. Oferujemy wybór wysokiej jakości modułów krystalicznych z różnorodnymi funkcjami i cenami, które pasują praktycznie do każdego projektu.

Dystrybutor modułów fotowoltaicznych – Alter Energia. Fotowoltaika to inwestycja przyszłości. Coraz popularniejsze panele fotowoltaiczne umożliwiają pozyskiwanie odnawialnej energii z promieni słońca. Jest to najbardziej ekologiczne oraz ekonomiczne rozwiązanie, które nieustannie znajduje nowych zwolenników. Inwestując w fotowoltaikę, masz pewność, że po 4-5 latach Twój finansowy wkład się zwróci, a Ty nawet przez 25 lat, będziesz czerpać prąd za darmo. Tym bardziej, jeśli skorzystasz z dostępnych dofinansowań i wybierzesz sprawdzonego dystrybutora modułów fotowoltaicznych.

Panele słoneczne generują nieograniczoną ilość energii dla wszystkich budynków, ale także urządzeń elektronicznych. Taka możliwość istnieje dzięki szeregowemu lub szeregowo-równoległemu układowi, w jakim jest możliwość montowania modułów fotowoltaicznych. Proces pobierania energii przebiega przy pomocy płytek mono lub polikrystalicznych, które nie stanowią zagrożenia dla środowiska naturalnego. Warto też wiedzieć, że na rynku dostępne są cienkowarstwowe moduły fotowoltaiczne. Możliwości jest mnóstwo, a w wyborze pomaga profesjonalny dystrybutor modułów fotowoltaicznych Alter Energia

Hurtowy cennik modułów fotowoltaicznych

9

Zalety paneli fotowoltaicznych

Panele fotowoltaiczne mają mnóstwo zalet, które przekonają każdego, że warto zdecydować się na ich montaż. Oto kilka z nich, na które zwraca uwagę dystrybutor modułów fotowoltaicznych Alter Energia

  • Ekologia – dbałość o środowisko naturalne, jest możliwa dzięki inwestycji w fotowoltaikę. System pozyskiwania energii, przy pomocy modułów fotowoltaicznych, nie ma wpływu na zwiększenie zanieczyszczenia powietrza oraz nie emituje szkodliwych substancji do atmosfery. Fotowoltaika pomaga również zmniejszyć użytkowanie energii ze źródeł nieodnawialnych, które są niekorzystne dla otoczenia i źle wpływają na środowisko.

  • Brak konieczności obsługi – jeśli zdecydujesz się na moduły fotowoltaiczne, Twoje zaangażowanie w ich pracę, kończy się na etapie montażowym. W dodatku montażem zajmuje się profesjonalna firma. Panele fotowoltaiczne są odporne na wszystkie czynniki atmosferyczne i samodzielnie pobierają energię. Jednak, aby wszystko działało sprawnie, panele fotowoltaiczne muszą być odkryte i wystawione na światło dzienne. 

  • Uniwersalność zastosowań – panele fotowoltaiczne są elastyczne w użyciu. Oznacza to, że mogą być zamontowane w praktycznie każdym miejscu. Jedyny wymóg to dostęp do promieni słonecznych, z których zostanie pobrana energia. Moduły fotowoltaiczne możesz montować na dachu, elewacjach budynku lub po prostu na gruncie. Dzięki temu masz możliwość dopasowania instalacji fotowoltaicznej do wybranego terenu.

  • Korzyści dla budżetu – fotowoltaika jest jedynym systemem, który unika zmieniających się cen na rynku energetycznym. Jej działalność szacowana jest na 25-30 lat ciągłego użytku. W dodatku inwestycja w fotowoltaikę szybko się zwróci, a Ty będziesz cieszyć się z niezależności pozyskiwania energii, jaką oferuje dystrybutor modułów fotowoltaicznych.

Rozwój modułów fotowoltaicznych 

 

Zapotrzebowanie energetyczne na świecie ciągle rośnie, dlatego dystrybutorzy modułów fotowoltaicznych poszukują coraz nowszych, innowacyjnych rozwiązań. Wśród nich pojawiły się moduły fotowoltaiczne, które umożliwiają zrezygnowanie z tradycyjnych źródeł energii konwekcyjnej. W Polsce panele fotowoltaiczne zyskały uznanie stosunkowo niedawno. Na ten moment jest ich około 3 miliony, jednak porównując ten wynik do reszty świata, jest to jeszcze niewielka liczba. Mikroinstalacji fotowoltaicznych jest około 100 tyś, a za 2 lata będzie 400 tyś. Mimo to, z roku na rok ilość odpowiedzialnych osób, stawiających na nowoczesne rozwiązania rośnie i decyduje się na montaż fotowoltaiki, który jest pewną inwestycją na przyszłość. 

Ważnym aspektem, który się do tego przyczynia, jest głównie fakt, że fotowoltaika należy do odnawialnych źródeł energii. Daje to nieograniczone możliwości pozyskiwania mocy w domach, budynkach biurowych, halach, obiektach publicznych itp. Instalację fotowoltaiczną można zamontować dzięki specjalnemu dofinansowaniu. Wystarczy złożyć wniosek do urzędu i czekać na rozpatrzenie sprawy. Władze miast, jak i wsi są zazwyczaj zwolennikami fotowoltaiki, dlatego często decydują się na pomoc mieszkańcom. Natomiast projekt i montaż może być wykonany z pomocą profesjonalnego dystrybutora modułów fotowoltaicznych.  

Alter Energia – dystrybutor modułów fotowoltaicznych 

Najwyższa jakość świadczonych usług, profesjonalna współpraca z ponad 25 producentami modułów fotowoltaicznych oraz wykwalifikowana kadra pracowników, to wszystko, co znajdziesz właśnie u nas. Eksperci zapewnią Ci bezproblemową i szybką instalację fotowoltaiki, która będzie gwarancją długiej żywotności, a także będzie odporna na szkodliwe czynniki zewnętrzne. Jeśli masz pytania dotyczące modułów fotowoltaicznych, masz możliwość skorzystania z fachowego doradztwa, bezpośrednio lub telefonicznie. Każde zamówienie przyjmowane jest z niezwykłą starannością oraz indywidualnym podejściem do klienta. Dzięki temu masz pewność, że inwestycja w panele fotowoltaiczne będzie opłacalna i przyszłościowa. 

Z pomocą dystrybutora modułów fotowoltaicznych, który oferuje produkty, takich firm jak LG, Hyundai, Sunpower czy Soluxtec masz okazję na zmianę przyzwyczajeń energetycznych oraz na inwestycję w ekologiczne źródła odnawialne. Ekologia, ekonomia i bezawaryjność – to właśnie gwarantują instalacje fotowoltaiczne.

Kontakt

+48 61 814 65 57

ALTER ENERGIA Sp. z o.o.
ul. Zbigniewa Romaszewskiego 16
62-080 Tarnowo Podgórne

Zbigniew Wasielewski
Pełnomocnik Zarządu ds.OZE
Prezes Zarządu
Alter Energia Sp. z o.o.

Tel:  61 8 146 557  w.23
Tel. kom. + 48 606 370 799
Email: oze@altersa.pl

Formularz kontaktowy

Zgoda

Zgoda

Zgoda