Fotowoltaika Poznań

Rozwiązania fotowoltaiczne stale zyskują na popularności. Wynika to z wielu kwestii. Jednym z aspektów jest oczywiście zwiększająca się świadomość ekologiczna i chęć realnego wpływu na poprawę jakości środowiska naturalnego. Innymi powodami, dla których chętniej korzysta się z paneli słonecznych w swoich domach i firmach, są regularnie rosnące należności za energię elektryczną, dyktowane ze strony zewnętrznych dostawców.

Fotowoltaika nie tylko w Poznaniu, ale i całej Polsce, coraz częściej obejmowana jest również programem dofinansowań, co pozwala wielu interesantom zainwestować w Odnawialne Źródła Energii bez ponoszenia dużych kosztów.

Niższe rachunki za prąd, niezależność od podwyżek cen energii, ale również wysoka trwałość i korzystny wpływ na środowisko – fotowoltaika Poznań to mnóstwo zalet i argumentów przemawiających za wyborem tego rozwiązania. Wybierając usługi firmy Alter Energia, stawiasz na sprawdzone produkty i profesjonalne działania. Oferujemy najwyższej jakości asortyment cenionych i wartościowych producentów. Produkty te cechuje wysoki standard technologiczny, niezawodność i efektywność. 

Fotowoltaika Poznań – dlaczego warto wybrać nasze usługi?

W instalacjach fotowoltaicznych specjalizujemy się od 2012 roku. Mamy bogate doświadczenie w realizacji nawet najbardziej skomplikowanych projektów. Nasi eksperci zapewniają bezproblemową i szybką instalację. Obsługujemy zarówno mniejsze, jak i większe instalacje. Oferujemy wykonawstwo pod klucz. Montaż fotowoltaiki w Poznaniu wykonywany przez naszą firmę to gwarancja wysokiej jakości usług i pewność bezproblemowego użytkowania.

Fotowoltaika firmy, Poznań – zalety

Nasza firma kieruje ofertę do klientów zarówno z sektora prywatnego, jak i komercyjnego. Fotowoltaika w Poznaniu świadczona przez nas to gwarancja wyboru najlepszych modułów i wszelkich innych komponentów. Współpracujemy z renomowanymi producentami elementów instalacji fotowoltaicznych dbających o wysoką jakość swoich produktów. Zapewniamy instalacje odznaczające się dużą wydajnością, niezawodnością i bezpieczeństwem. Każdy projekt jest dla nas indywidualny i z tego względu traktujemy je z pełnym zaangażowaniem. Uwzględniamy konkretne preferencje i potrzeby klientów. Przygotowujemy projekty, realizujemy je, a także serwisujemy instalacje fotowoltaiczne.

Dachowa czy gruntowa instalacja fotowoltaiczna?

W zależności od konkretnych warunków technicznych można zdecydować się na instalację fotowoltaiczną dachową lub na gruncie. Dachowe instalacje są wybierane przez osoby niedysponujące dodatkowym gruntem, na którym można zastosować konstrukcje pod panele fotowoltaiczne. Są sprawdzonym rozwiązaniem, jeśli dach nie jest zacieniony i skierowany na południe. 

Z kolei fotowoltaika dla firmy w Poznaniu wykonywana na gruncie może zostać zbudowana wyłącznie wówczas, gdy podłoże jest stabilne. Konstrukcja nie może się bowiem zapadać. Jest wybierania, gdy teren jest otwarty i niezacieniowany przez drzewa i budynki. Konstrukcja również powinna być skierowana na południe. 

Jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki?

Instalacje fotowoltaiczne są coraz bardziej popularną formą pozyskiwania energii. Aby uzyskać dotację na ten cel, należy odebrać z urzędu gminy zaświadczenie o dochodach. Dofinansowanie do fotowoltaiki przygotowano zarówno dla prosumentów prywatnych, jak i dla osób prawnych. Korzystając z naszej oferty, nie musisz samodzielnie ubiegać się o nie. Pomagamy na każdym etapie składania wniosku. Działamy profesjonalnie – proponujemy szeroki zakres usług związanych z fotowoltaiką dla domów jednorodzinnych i przedsiębiorstw. Nie wiesz, jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki? Zachęcamy do kontaktu!

Kontakt

+48 61 814 65 57

ALTER ENERGIA Sp. z o.o.
ul. Zbigniewa Romaszewskiego 16
62-080 Tarnowo Podgórne

Zbigniew Wasielewski
Pełnomocnik Zarządu ds.OZE
Prezes Zarządu Alter – Energia Sp. z o.o.

Tel:  61 8 146 557  w.14 lub 15
Tel. kom. + 48 606 370 799
Email: oze@altersa.pl

Formularz kontaktowy