Fotowoltaika wielkopolskA

Energia czerpana prosto ze słońca niesie ze sobą same korzyści. Zastanawiasz się nad rozwiązaniem, jakim jest fotowoltaika? Wielkopolska to Twój region? Postaw na usługi Alter Energia – firmy, która od wielu lat specjalizuje się w instalacjach fotowoltaicznych! Skorzystaj z pomocy doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów z zakresu Odnawialnych Źródeł Energii, którzy na co dzień zajmują się projektowaniem i realizacją fotowoltaicznych systemów.

Fotowoltaika, Wielkopolska – co warto wiedzieć?

W Alter Energia oferujemy gotowe rozwiązania fotowoltaiczne, jak również poszczególne narzędzia i elementy PV. Fachowcy wykonujący instalacje posiadają uprawnienia budowlane do projektowania z zakresu sieci, instalacji, urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych nadawane przez Polską Izbę Inżynierów Budownictwa. Jeśli interesuje Cię fotowoltaika firmy w Wielkopolsce, zachęcamy do kontaktu w Twojej sprawie. Od 2012 roku specjalizujemy się w instalacjach fotowoltaicznych. Mamy bogate doświadczenie, a nasi eksperci gwarantują najwyższej jakości usługi. Zapewniamy również fachowe doradztwo, gdyż doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi klienci nie dysponują konkretną wiedzą z zakresu OZE. Oferujemy instalacje fotowoltaiczne zarówno dla klientów prywatnych, jak i komercyjnych. Ponadto pomagamy uzyskać dotację na ten cel.

Koszt instalacji fotowoltaicznych

Systemy fotowoltaiczne to idealne rozwiązanie również ze względów finansowych. Koszt zakupu i montażu paneli można bowiem obniżyć, korzystając z dofinansowania do fotowoltaiki. Wielkopolska, a konkretnie tutejsze urzędy, posiadają ku temu odpowiednie środki. Oprócz dotacji klienci indywidualni mogą odliczyć 17% lub 32% kosztów od podatku dochodowego. Ponadto warto pamiętać o ogólnopolskim programie „Czyste Powietrze” uszczuplającym koszt wymiany źródeł ciepła oraz przeprowadzenia termomodernizacji budynku. Jeśli interesuje Cię fotowoltaika w Środzie Wielkopolskiej czy jakimkolwiek innym mieście regionu, zachęcamy do kontaktu ze specjalistami Alter Energia. Zaprojektujemy instalację i wykonamy ją tak, aby spełniała Twoje oczekiwania i stanowiła wydajne źródło energii. 

Fotowoltaika – Grodzisk Wielkopolski i okolice

Alter Energia działa kompleksowo. Proponujemy szeroki zakres usług związanych z fotowoltaiką dla domów jednorodzinnych i obiektów komercyjnych w całej Wielkopolsce. Zapewniamy projektowanie instalacji fotowoltaicznych, ich montaż i serwis. Współpracujemy z renomowanymi producentami modułów, takimi jak m.in.: Hyundai, Risen, Ja Solar, Solitek czy REC. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą paneli oraz usług. Zachęcamy również do kontaktu, abyśmy mogli odpowiedzieć na wszelkie pytania.

Podsumowując, fotowoltaika to wyłącznie same korzyści. Montaż takiej instalacji to przede wszystkim niezależność od rosnących cen energii, wysoka trwałość i możliwość uzyskania dofinansowania. Ponadto za montażem instalacji fotowoltaicznej przemawia również troska i dbałość o środowisko naturalne. Już teraz skontaktuj się z doradcami Alter Energia, aby uzyskać wycenę swojej instalacji. Postaw na usługi świadczone przez specjalistów i miej pewność korzystania z profesjonalnego w pełni bezpiecznego systemu.

Kontakt

+48 61 814 65 57

ALTER ENERGIA Sp. z o.o.
ul. Zbigniewa Romaszewskiego 16
62-080 Tarnowo Podgórne

Zbigniew Wasielewski
Pełnomocnik Zarządu ds.OZE
Prezes Zarządu Alter – Energia Sp. z o.o.

Tel:  61 8 146 557  w.14 lub 15
Tel. kom. + 48 606 370 799
Email: oze@altersa.pl

Formularz kontaktowy