Fronius

Producent innowacyjnych rozwiązań dla branży fotowoltaicznej.

Fronius

Fronius

Historia Fronius zaczyna się w 1945 roku. W tym czasie ładowanie akumulatorów samochodowych nie było czymś, co można by uznać za pewnik. Günter Fronius nie chciał tego zaakceptować. Na początek naprawił urządzenia elektryczne i zbudował swoją pierwszą ładowarkę za pomocą technologii 50 Hz. Stara hala wojskowa w Rankleiten koło Pettenbach, gdzie mieszkała rodzina Fronius, była pierwszą siedzibą firmy dla „specjalistycznych warsztatów napraw radia i elektrotechniki”. Z małym warsztatem obok pomieszczeń mieszkalnych i jego pierwszym pracownikiem, Andreasem Schinkerem, Günter Fronius położył fundamenty pod globalną firmę.

Solar Energy

Solar Energy jest najmłodszą z trzech jednostek biznesowych Fronius i od 1992 roku produkuje innowacyjne rozwiązania dla branży fotowoltaicznej. Jako pionier słoneczny i dzięki wizji „24 godzin słońca”, w znacznym stopniu przyczyniamy się do rewolucji energetycznej. Celem jest urzeczywistnienie przyszłości, w której 100% zapotrzebowania na energię na świecie zaspokoją źródła odnawialne. Aby ta wizja stała się rzeczywistością,

Fronius oferta

Oferta firmy Froniu oraz jej specialny Dział Energii Słonecznej oferuje szeroką gamę produktów do wytwarzania, magazynowania, dystrybucji i zużycia energii słonecznej. Obejmuje to nie tylko falowniki, jednostki pamięci, liczniki i systemy monitorowania energii, ale także kompletne rozwiązania systemowe i szeroki zakres usług.

Inwertery

Akcesoria

Kontakt

+48 61 814 65 57

ALTER ENERGIA Sp. z o.o.
ul. Pocztowa 13
62-080 Tarnowo Podgórne

Zbigniew Wasielewski
Pełnomocnik Zarządu ds.OZE
Prezes Zarządu
Alter Energia Sp. z o.o.

Tel:  61 8 146 557  w.23
Tel. kom. + 48 606 370 799
Email: oze@altersa.pl

Formularz kontaktowy

Zgoda

Zgoda

Zgoda