gcl

GCL oferuje szeroką gamę produktów wysokiej jakości dla różnorodnych środowisk zastosowań.

Producent GCL

GCL System Integration Technology Co. Ltd (002506 Shenzhen Stock) (GCL S.I.) jest częścią GOLDEN CONCORD Group, międzynarodowego konglomeratu energetycznego specjalizującego się w czystej i zrównoważonej energii.
Grupa, założona w 1990 roku, zatrudnia obecnie 30 000 osób na całym świecie, zajmujących stanowiska biznesowe w 31 prowincjach, gminach i autonomicznych regionach Chin kontynentalnych, Hong Kongu, Tajwanu, a także w Afryce, Ameryce Północnej, Azji Południowo-Wschodniej i Europie. Producent zajął trzecie miejsce w nowej energetyce świata Top500 2017.
Korporacja ma obecnie operacje na całym świecie i ma pięć modułów baz produkcyjnych w Chinach kontynentalnych i jeden w Wietnamie, o mocy produkcyjnej 6 GW i dodatkowe 2 GW o wysokiej wydajności baterii, czyniąc go światowej klasy producentem modułów. Przedsiębiorstwo oferuje szeroką gamę produktów wysokiej jakości dla różnorodnych środowisk zastosowań, w tym moduły standardowych 60/72 elementów, podwójnych szkieł, wysokowydajnych polikrystalicznych PERC i półogniwa itp. Wszystkie produkty zostały poddane najbardziej rygorystycznej jakości kontrola i badania. Firma jest oceniana przez Bloomberga jako globalny dostawca modułów pierwszego rzędu i zajmuje pierwsze miejsce w pierwszej szóstce na świecie przez trzy kolejne lata. Dzięki pionowo zintegrowanemu łańcuchowi wartości korporacja ma udokumentowane doświadczenie i wiedzę w zakresie dostarczania najnowocześniejszych rozwiązań pakietów solarnych obejmujących usługę DESIGN-PRODUCT-SERVICE.

Zalety modułów GCL
  • Gwarancja 10-letnia na produkt,
  • Gwarancja 25-letnia na liniowy spadek wydajności: Spadek wydajności do poziomu >80,7% po 25 latach,
  • Odporne na sól i amoniak,
  • Moduły dwukrotnie przechodzą test elektroluminescencyjny (EL),
  • Odporne na PID.

Do ceny należy doliczyć koszty pakowania i wysyłki, ustalane indywidualnie w zależności od wielkości zamówienia.

Przy zamówieniach 200 kW zapytaj o cenę!

Kontakt

+48 61 814 65 57

ALTER ENERGIA Sp. z o.o.
ul. Pocztowa 13
62-080 Tarnowo Podgórne

Zbigniew Wasielewski
Pełnomocnik Zarządu ds.OZE
Prezes Zarządu
Alter Energia Sp. z o.o.

Tel:  61 8 146 557  w.23
Tel. kom. + 48 606 370 799
Email: oze@altersa.pl

Formularz kontaktowy

Zgoda

Zgoda

Zgoda