Instalacje fotowoltaiczne Kaźmierz

Coraz więcej Klientów jest zainteresowanych instalacjami fotowoltaicznymi. Wychodząc im naprzeciw, oferujemy nasze profesjonalne i kompleksowe usługi montażu instalacji fotowoltaicznych w Kaźmierzu. Wybierając nowoczesne technologie, poparte naszym ponad 30letnim doświadczeniem, jesteśmy gwarancją fachowej i rzetelnej obsługi każdego Klienta. Alter Energia Sp. z o.o. to marka ze 100% polskim kapitałem, która działa na polskim, jak i zagranicznym rynku z dużym powodzeniem. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Instalacje fotowoltaiczne Kaźmierz – nasza kompleksowa oferta`

Energia słoneczna to energia przyszłości. My chcemy wykorzystać ją w najlepszych celach, oferując Państwu przygotowanie projektu, montaż, jak i konserwacje systemów PV. Nasze usługi popieramy dużym doświadczeniem – tylko w 2017 i 2018 roku, udało nam się wraz z partnerami, zrealizować ponad 80 instalacji fotowoltaicznych na terenie Województwa Wielkopolskiego. Działając aktywnie w obszarze Odnawialnych Źródeł Energii, oferujemy produkty najwyższej jakości i producentów znanych na światowym rynku. Jeśli zdecydują się Państwo na instalację fotowoltaiczną w Kaźmierzu, my zajmiemy się tym, aby cały proces przebiegał nienagannie, z jak najlepszymi efektami. Stawiamy na jakość i wydajność. Wraz z Partnerami obsługujemy mniejsze i większe inwestycje, więc nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

Koszty instalacji fotowoltaicznej w Kaźmierzu

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, tym bardziej że na cenę wpływ ma wiele czynników. Koszty uzależnione są od wyboru konkretnych podzespołów i wyliczenia konstrukcji. Do każdej z instalacji możliwy jest wybór dodatkowych opcji, taki jak np. sterowniki, odmrażacze, optymalizery itp. Na całościową stawkę wpływ ma nasza analiza kosztów. W jej skład wchodzi analiza techniczno-organizacyjna podczas naszej wizyty w obiekcie, przygotowanie całego projektu, jak i ostateczny montaż i uruchomienie projektu. Staramy się, aby nasze stawki były korzystne dla każdego, tym bardziej że inwestycja w instalacje fotowoltaiczne jest inwestycją, która zwróci się już w kilka lat i do minimum ograniczy wydatki związane z rachunkami za prąd.

Zapraszamy do kontaktu, na pewno udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania związane z dokładnym sprecyzowaniem kosztów montażu instalacji fotowoltaicznych w Kaźmierzu. Nasza grupa montażowa składa się z samych profesjonalistów, odpowiednio przeszkolonych do montażu instalacji fotowoltaicznych, więc dbamy o to, aby Klienci zadowoleni byli z naszej kompleksowej i rzetelnej obsługi. Decydując się na instalacje fotowoltaiczne Kaźmierz, mogą być Państwo pewni, że dużym plusem tego wyboru jest znaczne zaoszczędzenie pieniędzy w przyszłości.

Dlaczego Alter Energia Sp. z o.o. to dobry wybór?

Priorytetem dla nas jest zadowolenie Klienta, dlatego staramy się, aby nasza jakość usług była po prostu… nienaganna. Dlaczego? Wierzymy w to, że zadowolony Klient będzie miał o nas dobre zdanie, którym podzieli się z resztą osób zainteresowanych montażami fotowoltaicznymi. Naszym głównym celem jest właśnie satysfakcja klienta, a nie udałoby się nam go osiągnąć, jeśli nie oferowalibyśmy najlepszej jakości. Chcemy zadbać o trwałość i wydajność naszych produktów, zatrudniamy najlepszych specjalistów, którzy są odpowiednio wyszkoleni i fach mają w ręku. Dobry zespół to zgrany zespół, a zgrany zespół to zadowolony klient. Współpracujemy z najlepszymi producentami i stawiamy na bezpieczne i sprawdzone technologie. Decydując się na instalację fotowoltaiczną w Kaźmierzu, zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług!

Instalacje fotowoltaiczne przyszłością rynku energetycznego

Dlaczego warto zainwestować w przyszłościowe rozwiązania? Ponieważ się opłacają. Na pewno jest tak w przypadku instalacji fotowoltaicznych. Dlaczego?

  • Stabilizacja rachunków. Cena prądu jest zmienna i będzie z czasem rosła.
  • Znaczne zaoszczędzenie pieniędzy, zmniejszenie rachunków za prąd o nawet 80%!
  • Dobry wpływ na środowisko, panele fotowoltaiczne nie są szkodliwe dla środowiska.
  • Po kilku latach zwrot inwestycji.

Warto zainwestować w przyszłościowe rozwiązania, które są pewnym i bezpiecznym wyborem.

 

Kontakt

+48 61 814 65 57

ALTER ENERGIA Sp. z o.o.
ul. Zbigniewa Romaszewskiego 16
62-080 Tarnowo Podgórne

Zbigniew Wasielewski
Pełnomocnik Zarządu ds.OZE
Prezes Zarządu
Alter Energia Sp. z o.o.

Tel:  61 8 146 557  w.23
Tel. kom. + 48 606 370 799
Email: oze@altersa.pl

Formularz kontaktowy

Zgoda

Zgoda

Zgoda