Instalacje fotowoltaiczne POZNAŃ

Instalacje fotowoltaiczne Poznań to nasza specjalność. Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla klientów z Poznania. Oferujemy nasze profesjonalne i kompleksowe usługi montażu instalacji fotowoltaicznych w Poznaniu. Wybierając nowoczesne technologie, poparte naszym ponad 30 letnim doświadczeniem, jesteśmy gwarancją fachowej i rzetelnej obsługi każdego Klienta. Alter Energia Sp. z o.o. to marka ze 100% polskim kapitałem, która działa na polskim z dużym powodzeniem. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Instalacje fotowoltaiczne w Poznaniu

Instalacje fotowoltaiczne, które wykonujemy w Poznaniu, to inwestycja w niższe rachunki za prąd, ale także lepsze środowisko. Już po kilku latach zwraca się koszt przedsięwzięcia, co jest kolejnym argumentem przemawiającym za jego wyborem. Decydując się na to rozwiązanie, najlepiej wziąć pod uwagę produkty i usługi Alter Energia. Na rynku produkcyjnym i instalacyjnym istniejemy od ponad 30 lat. Doskonale znamy realia, ale też sięgamy w przyszłość. Za cel stawiamy sobie wysokiej jakości usługi, czego dowodem są pozytywne opinie naszych klientów.

Fotowoltaika Poznań – rodzaje paneli słonecznych

W Alter Energia świadczymy szeroki zakres usług z zakresu fotowoltaiki. Dobieramy najlepsze rozwiązania, przygotowujemy projekty i zapewniamy montaż systemów PV. Dysponujemy bogatym doświadczeniem – na koncie mamy setki zrealizowanych instalacji fotowoltaicznych na terenie województwa wielkopolskiego. Nasze usługi kierujemy zarówno do prywatnych, jak i komercyjnych odbiorców. Stawiamy na najwyższej jakości produkty i materiały pochodzące od najlepszych światowych producentów.

Nasza firma w Poznaniu oferuje różne rodzaje paneli fotowoltaicznych. Mowa tu o modelach monokrystalicznych wyróżniających się dużą wydajnością i odpornością na wpływ szkodliwych czynników zewnętrznych. Panele te zbudowane są z pojedynczych kryształków krzemu i stosuje się je w miejscach, gdzie jest duże nasłonecznienie.

W naszej ofercie znajdują się również panele słoneczne polikrystaliczne. Nadają się one do stosowania w przypadku dużych powierzchni instalacyjnych i w miejscach o umiarkowanym nasłonecznieniu. Z uwagi na warunki atmosferyczne panujące w Polsce ten rodzaj paneli słonecznych w Poznaniu cieszy się największą popularnością. Nasza oferta to również panele z krzemu amorficznego. Charakteryzują się one wyjątkowo atrakcyjną ceną, ale również prostym i szybkim montażem. Często wykorzystuje się je w przypadku obiektów budowlanych.

Instalacje fotowoltaiczne Poznań – czym kierować się podczas wyboru paneli słonecznych?

Decydując się na usługi Alter Energia, nie trzeba podejmować samodzielnie decyzji. O rodzaju paneli słonecznych zadecydują nasi specjaliści. Po zapoznaniu się z konkretnymi warunkami technicznymi, potrzebami użytkowników oraz zapotrzebowaniem gospodarstwa zaproponujemy najbardziej ekonomiczne rozwiązanie. Postaw na kompleksową obsługę fotowoltaiki w Poznaniu! Zainwestuj w wydajną instalację, niezawodny system i bezpieczeństwo. Gwarantujemy długą żywotność produktów oraz rozwiązania fotowoltaiczne na miarę Twoich oczekiwań!

Systemy fotowoltaiczne Poznań – dlaczego warto zamówić je w Alter Energia?

O tym, dlaczego warto zamówi instalacje fotowoltaiczne w mieście Poznań, przekonało się wiele osób, które już od dłuższego czasu korzystają z bezawaryjnych, wydajnych i pozwalających oszczędzać na rachunkach paneli słonecznych. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego projektu i zoptymalizowany kosztorys, który pozwala naszym klientom mieć wgląd we wszelkie koszty przed podjęciem decyzji o konkretnym rozwiązaniu.

Wybierając ogniwa fotowoltaiczne w naszej firmie w Poznaniu, stawiasz na najlepszą wykonalność i solidne elementy instalacji. Przygotujemy dla Ciebie projekt dopasowany do potrzeb i budżetu przeznaczonego na ten cel oraz zrealizujemy go zgodnie z wytycznymi – tak, aby odpowiadał Twoim preferencjom. Zapewniamy profesjonalny montaż instalacji fotowoltaicznych w Poznaniu i okolicach. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu!

Instalacje fotowoltaiczne przyszłością rynku energetycznego

Dlaczego warto zainwestować w przyszłościowe rozwiązania? Ponieważ się opłacają. Na pewno jest tak w przypadku instalacji fotowoltaicznych. Dlaczego?

  • Stabilizacja rachunków. Cena prądu jest zmienna i będzie z czasem rosła.
  • Znaczne zaoszczędzenie pieniędzy, zmniejszenie rachunków za prąd o nawet 80%!
  • Dobry wpływ na środowisko, panele fotowoltaiczne nie są szkodliwe dla środowiska.
  • Po kilku latach zwrot inwestycji.

Warto zainwestować w przyszłościowe rozwiązania, które są pewnym i bezpiecznym wyborem.

 

Instalacje fotowoltaiczne Poznań

Kontakt

+48 61 814 65 57

ALTER ENERGIA Sp. z o.o.
ul. Zbigniewa Romaszewskiego 16
62-080 Tarnowo Podgórne

Zbigniew Wasielewski
Pełnomocnik Zarządu ds.OZE
Prezes Zarządu
Alter Energia Sp. z o.o.

Tel:  61 8 146 557  w.23
Tel. kom. + 48 606 370 799
Email: oze@altersa.pl

Formularz kontaktowy

Zgoda

Zgoda

Zgoda