Instalacje fotowoltaiczne Rokietnica

Instalacje fotowoltaiczne Rokietnica są przyszłością światowego rynku energii elektrycznej. Decydując się na zamontowanie modułów fotowoltaicznych, należy postawić na sprawdzone i bezpieczne sposoby montażu. Firma Alter Energia jest gwarancją najwyższej jakości i wyjątkowej trwałości oferowanych produktów. Stawiając na nas, stawiają Państwo na przyszłościowe i innowacyjne rozwiązania.

Instalacje fotowoltaiczne Rokietnica – kompleksowa oferta i obsługa

Firma Alter Energia to nowoczesna firma z długoletnim doświadczeniem. Marka Alter S.A znana jest na rynku już ponad 30 lat. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, w 2017 roku powstała Spółka Alter Energia Sp. z o.o. Jako że priorytetem dla nas jest satysfakcja Klientów, pragniemy zaoferować nasze usługi montażu instalacji fotowoltaicznych w Rokietnicy. Stawiając na energię słońca i najnowsze technologie, wykonujemy instalacje, które będą gwarancją jakości i wydajności na bardzo długie lata. W ofercie Alter Energia Sp. z.o.o znajduje się szereg modułów fotowoltaicznych. Decydując się na instalację fotowoltaiczną w Rokietnicy, zapewniamy Państwu najlepszą jakość poprzez odpowiednie certyfikaty, korzystne warunki gwarancji oraz wyniki Flash Test, które są zawsze udostępniane Klientowi.

Koszty instalacji fotowoltaicznych w Rokietnicy

Staramy się zapewnić profesjonalne wykonanie instalacji w korzystnych cenach. Koszty uzależnione są od wyboru konkretnych podzespołów i wyliczenia konstrukcji. Do każdej z instalacji możliwy jest wybór dodatkowych opcji, taki jak np. sterowniki, odmrażacze, optymalizery itp. Nasza grupa montażowa składa się z samych profesjonalistów, odpowiednio przeszkolonych do montażu instalacji fotowoltaicznych, więc dbamy o to, aby Klienci zadowoleni byli z naszej kompleksowej i rzetelnej obsługi. Decydując się na instalację fotowoltaiczne, mogą być Państwo pewni, że dużym plusem tego wyboru jest znaczne zaoszczędzenie pieniędzy w przyszłości.

Na cenę głównie ma wpływ nasza analiza kosztów, która składa się z:

  • analizy techniczno- organizacyjnej podczas wizytacji obiektu,
  • przygotowania projektu i konfiguracji dopasowania instalacji,
  • montażu i uruchomienia instalacji.

Zapraszamy do kontaktu, na pewno udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania związane z dokładnym sprecyzowaniem kosztów montażu instalacji fotowoltaicznych w Rokietnicy.

Alter Energia – dlaczego warto postawić na nas?

Nieskromnie, lecz szczerze, możemy pochwalić się wraz z partnerami, realizacją ponad 80 instalacji fotowoltaicznych w 2017 i 2018 roku na terenie województwa Wielkopolskiego. Wychodząc Klientom naprzeciw, oferujemy kompleksową instalację fotowoltaiczną w Rokietnicy.

Dlaczego warto zdecydować się na nasze usługi?
Przygotujemy dla Państwa kompleksową obsługę, zaczynając od rozpoznania warunków do instalacji, kończąc na profesjonalnym montażu, nasza wyszkolona ekipa fachowo zajmie się montażem instalacji, oferujemy korzystne ceny i najwyższą jakość, umożliwiamy optymalizację kosztów, dbając o ochronę środowiska, poprzez oferowanie naszych usług, współpracujemy z najlepszymi producentami na światowym rynku, stawiamy na najnowsze i bezpieczne technologie.

Instalacje fotowoltaiczne w Rokietnicy – dlaczego są dobrym wyborem?

Dlaczego warto zdecydować się na montaż instalacji fotowoltaicznych? Jest kilka powodów, które mogą Państwa przekonać, że przyszłościowe rozwiązania to bezpieczne i ekonomiczne rozwiązania. Obniżenie rachunków o prąd nawet o 80% – tak, jest to realne. Inwestycja zwróci się w kilka lat, a potem będą mogli Państwo oszczędzić bardzo duże koszty związane z opłatą rachunków za prąd. Ceny prądu rosły i będą rosły, dlatego już teraz inwestując w instalację fotowoltaiczną w Rokietnicy, oszczędzą sobie Państwo wydatków w przyszłości i ustabilizują swoje rachunki. Panele fotowoltaiczne nie są szkodliwe dla środowiska, nie emitują CO2, więc jest to ekologiczne rozwiązanie. Długi okres gwarancji, pewność najlepszej jakości… Alter Energia to przyszłość. Zapraszamy do skorzystania z naszej usługi!

 

Kontakt

+48 61 814 65 57

ALTER ENERGIA Sp. z o.o.
ul. Zbigniewa Romaszewskiego 16
62-080 Tarnowo Podgórne

Zbigniew Wasielewski
Pełnomocnik Zarządu ds.OZE
Prezes Zarządu
Alter Energia Sp. z o.o.

Tel:  61 8 146 557  w.23
Tel. kom. + 48 606 370 799
Email: oze@altersa.pl

Formularz kontaktowy

Zgoda

Zgoda

Zgoda