Moduły fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne, będące alternatywnym rozwiązaniem do tradycyjnych sposobów pozyskiwania energii elektrycznej, stają się coraz bardziej powszechne. Na popularność Odnawialnych Źródeł Energii wpływa wiele czynników – zwiększająca się świadomość ekologiczna i chęć dbania o środowisko naturalne, atrakcyjne programy dofinansowań oraz kwestie ekonomiczne. Z instalacji, opartych na modułach fotowoltaicznych, korzystają nie tylko osoby z sektora prywatnego, ale także biznesowego.

Nasza firma zajmuje się kompleksową obsługą inwestycji, projektując rozłożenie modułów fotowoltaicznych w Poznaniu i okolicznych miejscowościach, oferując montaż systemów oraz ich serwisowanie. Klientom biznesowym proponujemy również wysokiej jakości moduły fotowoltaiczne od renomowanych na rynku producentów w cenach hurtowych. Mimo iż nie dystrybuujemy paneli na zlecenie kontrahentów prywatnych, możemy polecić jednego z naszych zaufanych partnerów biznesowych, który zaproponuje odpowiedni rodzaj modułów fotowoltaicznych dla domu jednorodzinnego.

Hurtowy cennik modułów fotowoltaicznych

9

Moduły fotowoltaiczne Poznań

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów modułów fotowoltaicznych. Wśród najczęściej spotykanych wyróżnia się moduły fotowoltaiczne z ogniwami monokrystalicznymi, polikrystalicznymi oraz wykonanymi z krzemu amorficznego. Moduły fotowoltaiczne różnią się od siebie właściwościami, poziomem wydajności oraz ceną. Zespół naszych doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów doradzi możliwie najlepszy rodzaj modułów fotowoltaicznych, który sprawdzi się doskonale w przypadku danego obiektu.

Nasza firma współpracuje z ponad 30 producentami modułów fotowoltaicznych, cenionymi w branży. Producenci elementów OZE dbają o wysoką funkcjonalność, jakość i niezawodność modułów fotowoltaicznych, za sprawą czego klienci otrzymują odporne na wiele czynników zewnętrznych produkty. Duża wydajność modułów fotowoltaicznych, jakie dystrybuujemy, to kolejny atut, który wpływa na atrakcyjność naszej oferty.

 

‪Moduły PV‬

Zachęcamy do kontaktu, aby poznać szczegółową ofertę modułów fotowoltaicznych, jakie dystrybuujemy, a także poznać odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania o kwestie realizacyjne. Gwarantujemy profesjonalne podejście, rzetelność, terminowość, atrakcyjny kosztorys modułów fotowoltaicznych i kompleksową realizację instalacji w Poznaniu oraz okolicznych miejscowościach. Pozostajemy do Państwa dyspozycji i służymy pomocą!

Kontakt

+48 61 814 65 57

ALTER ENERGIA Sp. z o.o.
ul. Zbigniewa Romaszewskiego 16
62-080 Tarnowo Podgórne

Zbigniew Wasielewski
Pełnomocnik Zarządu ds.OZE
Prezes Zarządu
Alter Energia Sp. z o.o.

Tel:  61 8 146 557  w.23
Tel. kom. + 48 606 370 799
Email: oze@altersa.pl

Formularz kontaktowy

Zgoda

Zgoda

Zgoda