ALTER S.A. kompleksowo obsłuży inwestycję, od Projektu, po analizę opłacalności, po montaż i serwis instalacji. Oferujemy obsługę prawną inwestycji oraz pomagamy w uzyskaniu dofinansowania oraz atrakcyjnych warunków kredytowych. Wspólnie sprawimy, że Inwestycja w Fotowoltaikę osiągnie zamierzony efekt.

Współpracują z Nami eksperci z Europy, Japonii, Chin, USA, stąd poczynimy wszelkich starań aby inwestycja była efektywna i wydajna!

Twoja Oszczędność będzie naszym największym Skarbem.

W swojej ofercie posiadamy wysokiej jakości moduły fotowolataiczne, wysokowydajne inwertery oraz solidne konstrukcje, które sprawią, że twoja inwestycja okaże się trwała i wydajna. Pomożemy Ci zbudować optymalny system energetyczny oparty o Odnawialne Źródła Energii.

Skontaktuj się z Nami!

Dla Naszych Klientów oferujemy:

Analizę opłacalności inwestycji, doradztwo, dobór odpowiednich podzespołów systemu fotowoltaicznego, montaż i serwis inwestycji.

Korzystamy tylko i wyłącznie ze sprawdzonych produktów Producentów ze stabilną sytuacją finansową i wyrobioną markę na arenie międzynarodowej.

Przy użyciu odpowiednich urządzeń peryferyjnych oraz projektowi gwarantujemy optymalizację kosztów energii elektrycznej, a co ważne partycypujemy z Inwestorem i udzielamy wsparcia przy ubieganiu się o dodatkowe środki w instytucjach finansowych.