Solar Edge

Wiodący producent falowników i rozwiązań technologicznych najwyższej klasy. Pionier w dziedzinie inteligentnej energii. Produkty Solar edge mają wszędzie tam, gdzie standardowe rozwiązania są mało skuteczne. Efektywność i optymalizacja to główne zalety tego producenta.

Producent Solar Edge

SolarEdge jest światowym liderem w dziedzinie inteligentnej technologii energetycznej. Wykorzystuje światowej klasy możliwości inżynieryjne i nieustannie koncentruje się na innowacjach. SolarEdge tworzy inteligentne rozwiązania energetyczne, które zasilają nasze życie i napędzają przyszłe postępy.

Budowanie SEDG

Założona w 2006 roku firma SolarEdge opracowała zoptymalizowane DC rozwiązanie inwerterowe. Właśnie to rozwiązanie zmieniło sposób, w jaki energia jest zbierana i zarządzana w systemach fotowoltaicznych (PV). Inteligentne rozwiązanie inwerterowe SolarEdge maksymalizuje wytwarzanie energii przy jednoczesnym obniżeniu kosztów energii wytwarzanej przez system PV.

Kontynuując rozwój inteligentnej energii, SolarEdge zajmuje się szeroką gamą segmentów rynku energii poprzez zróżnicowaną ofertę produktową. Po pierwsze systemy PV do użytku domowego, następnie komercyjnego na dużą skalę aż do rozwiązań przechowywania energii i tworzenia kopii zapasowych. Do topowych zalet zaliczyć można zarządzenie  opłatami za energię elektryczną, zarządzanie energią domową. W dodatku rozwiązania z zakresu usług sieciowych i wirtualnych elektrowni, baterii i rozwiązań nieprzerwanego zasilania (UPS).

SolarEdge jest wiodącym producentem falowników na świecie, z ponad 9.6 GW zoptymalizowanych systemów przetwornic DC. Jakby tego było mało to ponad 750 000 instalacji PV SolarEdge jest monitorowanych w 133 krajach na całym świecie.

Od czasu debiutu na rynku NASDAQ w 2015 r. SolarEdge stale wykazuje znaczny wzrost przychodów i marży brutto. Siła finansowa firmy i jej stabilność w połączeniu z najnowszą technologią sprawiają, że SolarEdge jest preferowanym partnerem dla wiodących w branży instalatorów, integratorów i innych uczestników rynku energii.

Produkty Solar Edge

Solar Edge Optimizer

Akcesoria Solar Edge

Kontakt

+48 61 814 65 57

ALTER ENERGIA Sp. z o.o.
ul. Pocztowa 13
62-080 Tarnowo Podgórne

Zbigniew Wasielewski
Pełnomocnik Zarządu ds.OZE
Prezes Zarządu
Alter Energia Sp. z o.o.

Tel:  61 8 146 557  w.23
Tel. kom. + 48 606 370 799
Email: oze@altersa.pl

Formularz kontaktowy

Zgoda

Zgoda

Zgoda