Solar Edge

Wiodący producent falowników i rozwiązań technologicznych najwyższej klasy. Pionier w dziedzinie inteligentnej energii. Produkty Solar edge mają wszędzie tam, gdzie standardowe rozwiązania są mało skuteczne. Efektywność i optymalizacja to główne zalety tego producenta.

Producent Solar Edge

Fotowoltaika wzbudza coraz większe zainteresowanie. Jej instalację powinien rozważyć każdy, kto ma możliwość instalacji tego nowoczesnego systemu do produkcji darmowej energii. Inwestycja w nią jest coraz tańsza, a oszczędności wynikające z jej użytkowania, większe.

Profesjonalne systemy, takie jak prezentowane tu rozwiązania Solar Edge, składają się z paneli fotowoltaicznych, które są połączone z inwerterem, a także konstrukcji wspornej oraz okablowania, jak również optymalizerów. Przetwarzają one energię słoneczną w energię elektryczną. Moduły fotowoltaiczne zawierają ogniwa, które przyciągają światło słoneczne. W ten sposób produkują energię. W następstwie tego inwerter zamienia prąd stały na prąd zmienny. Taki jest wykorzystywany do zasilania wszelkiego typu urządzeń we wszystkich budynkach. Optymalizery z kolei sprawiają, że konwersja fotowoltaiczna oraz uzysk są znacznie wydajniejsze.

Nadwyżki wyprodukowanej energii mogą być przesyłane do sieci albo magazynowane. Stosowanie systemów fotowoltaicznych przynosi duże oszczędności dla gospodarstw domowych i rolnych, a także przedsiębiorstw. Takie panele do stworzenia własnego zestawu fotowoltaicznego znajdziesz w naszej ofercie.

Falowniki Solar Edge i pozostałe elementy systemu

U nas kupisz między innymi gotowe systemy Solar Edge, światowego lidera w dziedzinie inteligentnej technologii energetycznej. Charakteryzują się doskonałą jakością wykonania i użytych materiałów. Dzięki temu mogą służyć przez wiele długich lat.

Na szczególną uwagę zasługują produkty firmy Solar Edge. Falowniki dla domu to urządzenia, które maksymalizują produkcję, konsumpcję oraz umożliwiają magazynowanie energii 24 godziny na dobę. Dużym zainteresowanie cieszą się również falowniki do użytku komercyjnego. To zapewne dlatego, że podobnie jak te pierwsze, zwiększają produkcję energii, redukują koszty systemu w całym okresie eksploatacji, a do tego zapewniają bezpieczeństwo całej instalacji. System Solar Edge posiada certyfikat bezpieczeństwa SafeDC.

Duży wybór produktów marki Solar Edge gwarantuje znalezienie odpowiednich podzespołów do stworzenia w pełni funkcjonalnego zestawu. Profesjonalne, wysokiej jakości produkty Solar Edge gwarantują produkcję darmowej energii dla domu, firmy i gospodarstwa bez najmniejszych zakłóceń. Są więc świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy nie mogą pozwolić sobie na przerwy w dostępie do prądu.

Dlaczego fotowoltaika Solar Edge to dobry wybór?

Marka Solar Edge jest rozpoznawalna na całym świecie. Słynie z oferowania urządzeń z zakresu fotowoltaiki, charakteryzujących się najwyższą jakością i zachwycającą funkcjonalnością. Tworząc swoje produkty, wykorzystuje światowej klasy możliwości inżynieryjne. W swojej działalności koncentruje się też na innowacjach. Produkuje przede wszystkim falowniki, optymalizatory mocy, ładowarki EV, urządzenia do magazynowania energii, opomiarowanie i czujniki oraz wiele więcej. Wszystkie z tych produktów znajdziesz w naszej ofercie.

Jeżeli zatem chcesz mieć profesjonalny zestaw do produkcji energii w domowym zaciszu albo w gospodarstwie czy w firmie, musisz wiedzieć, że fotowoltaika Solar Edge z pewnością Cię nie zawiedzie. To nowoczesne, dobrze wykonane urządzenia, dzięki którym zmniejszysz rachunki za energię elektryczną, a z czasem wyeliminujesz je całkowicie.

Nasza oferta produktów marki Solar Edge jest skierowana do klientów z Poznania i całej Wielkopolski. Jesteśmy rekomendowaną jednostką przez producenta do wykonywania instalacji oraz serwisu tych urządzeń na terenie całego kraju. Jeśli jesteś z tego obszaru, zapoznaj się z ofertą, a w razie trudności z dokonaniem wyboru lub jakichkolwiek wątpliwości, pozostajemy do Twojej dyspozycji.

Produkty Solar Edge

Solar Edge Optimizer

Akcesoria Solar Edge

Kontakt

+48 61 814 65 57

ALTER ENERGIA Sp. z o.o.
ul. Pocztowa 13
62-080 Tarnowo Podgórne

Zbigniew Wasielewski
Pełnomocnik Zarządu ds.OZE
Prezes Zarządu
Alter Energia Sp. z o.o.

Tel:  61 8 146 557  w.23
Tel. kom. + 48 606 370 799
Email: oze@altersa.pl

Formularz kontaktowy

Zgoda

Zgoda

Zgoda