Ulica Solar

Uczciwość, innowacyjność, poświęcenie, odpowiedzialność.

Producent Ulica Solar

Firma założona w sierpniu 2005 r. Przez Shanshan Co., Ltd (SH.600884). Jeden z 500 największych przedsiębiorstw w Chinach, Ningbo Ulica Solar Science & Technology Co. , Ltd. ULICA to profesjonalny producent specjalizującym się w produkcji ogniw słonecznych, modułów słonecznych i świadczeniu usług integracji systemów solarnych w Chinach.
Od momentu powstania, Ulica Solar była zawsze poświęcona badaniom i rozwojowi nowych technologii, posiadają 17 patentów, wśród których monokrystaliczne krzemowe ogniwo słoneczne typu N zostało nagrodzone jako National Torch Program. Na ten moment, jako National Hi-tech Enterprise i centrum inżynieryjne miasta Ningbo, Ulica uzyskała wiele międzynarodowych certyfikatów, takich jak CE, IEC 61215 & IEC 61730 / T ü V, UL, ISO9001, CEC i CGC-Solar. Ulica ściśle współpracuje również z niektórymi prestiżowymi instytucjami i uniwersytetami, w tym z Ningbo Material Technology & Engineering Institute Chińskiej Akademii Nauk, Shanghai Donghua University i
W celu zwiększenia mocy produkcyjnych i poprawy jakości produktów Ulica Solar wprowadziła najnowocześniejszą technologię produkcji krzemowych ogniw słonecznych i najnowocześniejszy sprzęt z Niemiec, Włoch, Ameryki, Japonii i Hiszpanii, obecnie jego roczna zdolność produkcyjna wynosi 75 MW dla komórka i 100MW dla pojemności modułu i wzrośnie do 250MW dla ogniw i 250MW dla modułu w 2011 r. i 450MW dla ogniw i 450MW dla modułów w 2012 r.

Produkty ULICA są powszechnie obecne m.in. Niemcy, Włochy Francji, Hiszpanii, Belgii, Portugalii, Holandii, Ameryki, Japonii, Czechy, Polska Australia itd. Ulica Solar był, jest i zawsze będzie poświęcona ochronie naszej planety, dzięki czemu coraz więcej rodzin będzie cieszyć się odnawialną energią słoneczną, budując czystsze i bardziej przyjazne środowisko.

Zalety modułów Ulica Solar
  • TOP 500 przedsiębiorstw w Chinach. Firma z wyróżnioną reputacją

  • 20% udział w rynku ITOCHU

  • Światowy dostawca TOP 500

  • Własna produkcja modułów od A do Z.

  • Kooperant z takimi markami jak: Meyer Burger, Epson, Baccini, Staubli, Schmid, Centrotherm

     

Do ceny należy doliczyć koszty pakowania i wysyłki, ustalane indywidualnie w zależności od wielkości zamówienia.

Przy zamówieniach 200 kW zapytaj o cenę!

Kontakt

+48 61 814 65 57

ALTER ENERGIA Sp. z o.o.
ul. Pocztowa 13
62-080 Tarnowo Podgórne

Zbigniew Wasielewski
Pełnomocnik Zarządu ds.OZE
Prezes Zarządu
Alter Energia Sp. z o.o.

Tel:  61 8 146 557  w.23
Tel. kom. + 48 606 370 799
Email: oze@altersa.pl

Formularz kontaktowy

Zgoda

Zgoda

Zgoda