Winaico

Firma Winaico jest wyjątkowa w świecie energii słonecznej, ponieważ jest przedsiębiorstwem rodzinnym, a filozofia firmy koncentruje się na dążeniu do doskonałości, integralności i dostarczaniu wysokiej jakości rozwiązań solarnych.

Producent Winaico

Winaico jest największym tajwańskim producentem modułów słonecznych i w porównaniu do gigantycznych chińskich producentów, którzy dominują na rynku Winaico jest znacznie mniejszym graczem z jednym zakładem produkcyjnym o mocy 180 MW rocznie. Winaico powstało w 2007 roku od Win Win Precision Technology Co., która specjalizuje się w rozwoju półprzewodników dla przemysłu słonecznego od 2003 roku.

Inną unikalną cechą Winaico jest to, że nie dystrybuują paneli słonecznych za pośrednictwem hurtowników, ale raczej dostarczają bezpośrednio instalatorom, technikom słonecznym i kierownikom projektów. Umożliwia to pełną kontrolę nad obsługą swoich produktów i buduje relacje z użytkownikami końcowymi i instalatorami.

Winiaco szczyci się tym, że jest firmą zorientowaną na jakość, a jego panele podlegają najwyższym standardom jakości, z wewnętrznymi testami laboratoryjnymi każdego modułu zgodnie z niemieckimi standardami TÜV w celu zapewnienia jakości i długoterminowej niezawodności, ponieważ niedawno otrzymał nagrodę Top PV 2018 pieczęć marki w Niemczech.

Winaico produkuje panele wykorzystujące ogniwa zarówno poli, jak i monokrystaliczne, i wcześnie wprowadziła technologię PERC (pasywowane tylne ogniwo emitera), która stała się nowym standardem branżowym dla ogniw o wysokiej wydajności. Ponieważ branża słoneczna rozwija się w kierunku ogniw mono, Winaico koncentruje się na wyższej wydajności paneli monokrystalicznych, wprowadzając na rynek nową serię WSP-MX PERC o mocy 330W do 340W w 2019 roku.

Unikalną funkcją komórek opracowaną przez macierzystą spółkę dominującą Winaico w technologii Win Win na początku 2014 r. Jest opatentowana technologia HeatCap ™, która zmniejsza prawdopodobieństwo powstawania mikropęknięć komórek. Mikropękanie w ogniwach jest częstym problemem w branży ze względu na duże obciążenia wiatrem lub częściej błędy obsługi instalatora, takie jak chodzenie po panelach podczas instalacji lub czyszczenia. Technologia HeatCap ™ zdobyła kilka nagród branżowych i udowodniła, że ​​redukuje mikropękanie o około 20% w testach przeprowadzonych w rzeczywistych warunkach przez Industrial Technology Research Institute (ITRI). Dodatkową zaletą ogniw Heatcap była niższa temperatura ogniw i zmniejszone prawdopodobieństwo powstawania hotspotów.

Firma Winaico zawsze koncentrowała się na wyjątkowo wytrzymałej i wytrzymałej konstrukcji paneli i była jednym z pierwszych producentów, którzy pomyślnie przeszli test gradowy TÜV-Rheinland, który jest znany jako najtrudniejszy test gradowy uderzenia. Panele Winaico są zbudowane z jednych z najmocniejszych ram na rynku z bardzo głębokimi wytłaczanymi aluminiowymi sekcjami kanałowymi wykonanymi z aluminium o wysokiej wytrzymałości serii 6000 oraz mocnymi narożnymi wkładkami narożnymi, aby zapewnić większą sztywność skrętną niż wspólna konstrukcja narożna pod kątem używana przez większość producentów. Nowe wkładki narożne są również wyposażone w kanały odprowadzające wodę, które pomagają zmniejszyć gromadzenie się brudu i kurzu, co może powodować częściowe zacienienie i prowadzić do powstawania punktów zapalnych przez dłuższy czas.

Autoryzowany dostawca!

Zalety Winaico
  • Konstrukcja ramy o wysokiej wytrzymałości
  • Wydajność i niezawodność
  • Testowanie rezystancji szeregowej
  • Testy w realnym świecie
  • Gwarancja i serwis: Winaico oferuje dłuższą 15-letnią gwarancję producenta lub produktu, która jest o 5 lat wyższa niż średnia 10-letnia w branży, wraz ze standardową gwarancją 25 na wszystkie panele wielokrystaliczne i monokrystaliczne.

Do ceny należy doliczyć koszty pakowania i wysyłki, ustalane indywidualnie w zależności od wielkości zamówienia.

Przy zamówieniach 200 kW zapytaj o cenę!

Kontakt

+48 61 814 65 57

ALTER ENERGIA Sp. z o.o.
ul. Pocztowa 13
62-080 Tarnowo Podgórne

Zbigniew Wasielewski
Pełnomocnik Zarządu ds.OZE
Prezes Zarządu
Alter Energia Sp. z o.o.

Tel:  61 8 146 557  w.23
Tel. kom. + 48 606 370 799
Email: oze@altersa.pl

Formularz kontaktowy

Zgoda

Zgoda

Zgoda