Fotowoltaika dla firmy

Instalacje fotowoltaiczne stają się coraz bardziej popularną formą pozyskiwania energii. Wynika to z kilku kwestii – główną zaletą jest oczywiście możliwość zaoszczędzenia i uniezależnienia się od zewnętrznych dostawców prądu. Drugim, równie ważnym dla wielu osób punktem, jest poprawa środowiska naturalnego i dbałość o ekologię. Instalacje fotowoltaiczne sprawdzą się nie tylko w domach jednorodzinnych, ale także w firmach. Wykorzystywanie odnawialnych źródeł energii pozwoli zaoszczędzić przedsiębiorcom nawet kilkadziesiąt procent wydatków na produkcji prądu w ciągu roku.

Klientom z sektora biznesowego oferujemy bardzo atrakcyjne pakiety fotowoltaiczne, w których skład wchodzi instalacja paneli słonecznych dla firm, a także ich cykliczne serwisowanie i naprawa, jeśli zajdzie taka potrzeba. Gwarantujemy profesjonalne podejście i kompleksowe usługi, dlatego każda firma, bez względu na rodzaj prowadzonej działalności i zapotrzebowanie energii elektrycznej, otrzyma zoptymalizowaną ofertę. Wykwalifikowani specjaliści dostosują rodzaj oraz moc urządzeń instalacji fotowoltaicznych dla Państwa firmy.

Fotowoltaika dofinansowanie dla firm

Instalacje fotowoltaiczne dla firm są opcją bardzo opłacalną i przyszłościową, ale to nie jedyne atuty innowacyjnych rozwiązań. Przedsiębiorcy mogą ubiegać się o dotacje fotowoltaiczne dla firm, które wspomogą plany inwestycyjne i pokryją część kosztów związanych z zakupem paneli fotowoltaicznych oraz usługą montażu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, przygotowaliśmy możliwość zakupu przez firmy elementów instalacji fotowoltaicznej w bardzo korzystnej cenie.

Właściciele firm znajdą w naszej ofercie różne moduły fotowoltaiczne od sprawdzonych na rynku producentów, takich jak Risen, Ja Solar, Hyundai, REC i wielu innych. Katalog jest naprawdę szeroki, dzięki czemu każdy przedsiębiorca otrzyma najlepszą propozycję dla swojej działalności. Gwarantujemy wysoką jakość modułów oraz wsparcie w ubieganiu się o dofinansowanie fotowoltaiczne dla firm. Ponadto przygotujemy dla Państwa przedsiębiorstwa indywidualną wycenę paneli słonecznych oraz pozostałych elementów instalacji fotowoltaicznej.

Fotowoltaika dla firmy? Tylko Alter Energia

Decydując się na współpracę z naszą firmą, zyskują Państwo szereg korzyści. Instalacje fotowoltaiczne dla firm wiążą się z niezależnością od dostawców energii elektrycznej, redukcją kosztów, wygodą użytkowania oraz podniesieniem wartości przedsiębiorstwa i nieruchomości. Instalując panele słoneczne w firmie, Państwa działalność będzie kojarzona z nowoczesnymi technologiami oraz ekologicznymi rozwiązaniami, które cenione są wśród licznego grona stałych i przyszłych kontrahentów. Zapraszamy do kontaktu, abyśmy mogli doradzić możliwie najlepsze rozwiązania i odpowiedzieć na wszystkie pytania związane z fotowoltaiką dla firm.

Kontakt

+48 61 814 65 57
ALTER ENERGIA Sp. z o.o.
ul. Zbigniewa Romaszewskiego 16
62-080 Tarnowo Podgórne
Zbigniew Wasielewski
Pełnomocnik Zarządu ds.OZE
Prezes Zarządu Alter – Energia Sp. z o.o.

Tel:  61 8 146 557  w.14 lub 15
Tel. kom. + 48 606 370 799
Email: oze@altersa.pl

Formularz kontaktowy