Luxor Solar

Inspiracja idei energii słonecznej.

Producent LUXOR SOLAR

LUXOR SOLAR GMBH  została założona marka w 2004. Siedziba Luxor Solar Germany mieści się w  Stuttgart, posiada oddziały w Japonia, Tokio oraz Luxor Solar LLC USA, CA. Posiada ponad 13 lat doświadczenia w rozwoju i produkcji modułów słonecznych. Produkty dostępne są w ponad 60 krajach ich Moce produkcyjne na 2018 to  350 MWp. Charakterystycznym produktem jest unikalna gama modułów słonecznych. Posiadają jeden z najmniejszych wskaźnik skargi: <0,003%. Produkcja wysokowydajnych modułów słonecznych zgodnie z niemieckimi normami w Azji i Europie. Wykreowali własne wytyczne produkcyjne z określonymi kryteriami i standardami testów. System zarządzania wyznaczana najwyższe standardy jakościowe. M.in. otrzymują określone punkty za nadchodzącą inspekcję, monitorują produkcję przez inżynierów na miejscu, posiadają dostęp do najnowszych technologii wytwarzania i najnowocześniejsze urządzenia produkcyjne. Główną zaletą jest 100% wstępne sortowanie ogniw według prądu, napięcia i optyki. 100% testowania modułów do mikropęknięć przed i po laminowaniu przez elektroluminescencję Wysokiej jakości migacze z parametrami sprawdzonymi i monitorowanymi przez Luxor w celu uzyskania precyzyjnych wyników pomiarów.

Zalety modułów LUXOR SOLAR
  • Bezramowy moduł solarny zapewnia lepsze czyszczenie z powodu deszczu i śniegu, bez zbędnych zabrudzeń. Jest to duża zaleta zwłaszcza w przypadku bardzo płaskich dachów pochyłych.
  • Monokrystaliczny wysokowydajny moduł solarny jest najlepszym sportowcem serii 60 ECO Line. Bardzo wysoka moc sprawia, że ​​moduł ten jest idealny dla zakładów komercyjnych i przemysłowych. Niezależnie od tego, czy montowane są na dachu, czy w otwartym polu, czy w systemach śledzenia.
  • Nawet do 35 letnia gwarancja wydajności liniowej
  • Wybrane modele posiadają 50 – letnia gwarancja laminatu
  • Standardowa 15 – letnia gwarancja na produkt

Do ceny należy doliczyć koszty pakowania i wysyłki, ustalane indywidualnie w zależności od wielkości zamówienia.

Przy zamówieniach 200 kW zapytaj o cenę!

Kontakt

+48 61 814 65 57

ALTER ENERGIA Sp. z o.o.
ul. Pocztowa 13
62-080 Tarnowo Podgórne

Zbigniew Wasielewski
Pełnomocnik Zarządu ds.OZE
Prezes Zarządu
Alter Energia Sp. z o.o.

Tel:  61 8 146 557  w.23
Tel. kom. + 48 606 370 799
Email: oze@altersa.pl

Formularz kontaktowy

Zgoda

Zgoda

Zgoda